Vaesrade verliest van sterke tegenstander RKHSV
Vaesrade 1 hield in de eerste helft goed stand op bezoek bij RKHSV. Dit zorgde ervoor dat de mannen van Kevin Stawenga met de brilstand de rust ingingen.
Na rust stond Voasje tactisch niet helemaal goed, maar na wat omzettingen kwamen Voasje 1 beter in de wedstrijd. Toch wist RKHSV te scoren uit een corner.
Daarna werd het alles of niets. Een prachtige omhaal leek de 1-1 te worden, maar het mocht niet zo zijn. In de slotfase viel de 0-2 en dat bepaalde de einstand. Helaas won Bunde verrassend en dus zullen de komende weken de punten hard nodig zijn. Kop omhoog en door.
Het 2de had vrij en het 3de won met 7-0 van Passart 2. Goals kwamen op naam van Rob Hiensch (2x), Kenny Konings (2x), Robert Wijnen, Rik Hendrix en Elko Doven. Hiermee blijft Voasje 3 de gedeelde koploper samen met concurrent Groene Ster 3.
